Uwielbiam planowanie, papierowe kalendarze i listy zadań. Jestem uzależniona od wykreślania – uwielbiam to uczucie satysfakcji, które towarzyszy mi gdy skreślam z listy kolejne wykonane zadanie i kiedy wieczorem zaglądam do kalendarza myśląc sobie: wykonałaś dzisiaj kawał dobrej roboty!

 

Kiedy na świat przyszła moja córka, do mojego zaplanowanego w najmniejszym detalu życia zaczął się wkradać chaos. Trudno być z siebie dumną, kiedy jest tyle obowiązków, a oczekiwania własne, rodziny oraz społeczeństwa przerastają ludzkie możliwości i liczbę godzin w dobie. Uświadomiłam sobie, że w prawdziwym życiu nie ma superbohaterów o nadprzyrodzonych mocach. W życiu nie chodzi o to by być kobietą idealną: super żoną, super matką i super pracownikiem w jednym, ponieważ to oznacza bycie super zmęczoną i super znerwicowaną.

To miejsce stworzyłam z myślą o innych kobietach, które – tak jak ja przed laty – zmagają się z organizacją i brakiem przestrzeni na realizowanie celów i marzeń. Moją misją jest zapewnienie Ci wiedzy i narzędzi, które dadzą Ci poczucie zorganizowania i satysfakcji z siebie i swoich osiągnięć każdego dnia.

Jesteś gotowa?
Ja też!

Wyznaczmy cele, zróbmy plany i wykreślajmy z listy zrealizowane zadania!

Radosnego Planowania!

Moja recepta, to robienie tego, co jest ważne dla Ciebie i zapewni Ci życie, którego pragniesz. Chodzi o to by być bardziej produktywnym nie po to, by pracować więcej, lecz by mieć czas na to, co jest dla Ciebie ważne, niezależnie od tego, czy jest to rodzina, rozwój, czy wizyta w spa (^_^).

Jestem psychologiem, dlatego w codziennym działaniu staram się wykorzystywać wiedzę o funkcjonowaniu ludzkiego mózgu. Dlaczego miałabym działać na oślep, skoro wyniki badań z dziedziny psychologii są niczym gotowa instrukcja obsługi? Swoją wiedzę i doświadczenie przekuwam na tej stronie w artykuły, webinary i dodatkowe materiały, które pomogą Ci w odnalezieniu swojego osobistego systemu planowania, dopasowanego do Twojego stylu życia, potrzeb, pracy i obowiązków.